איך חוסכים בקניות בסופרמרקט, בחשמל ובדלק

איך לחסוך

איך חוסכים בקניות בסופרמרקט: כולנו רוצים לחסוך כסף. השאלה היא רק, איך עושים את זה. דרך היא אחת, כמובן, היא לחסוך סכום קבוע מדי חודש בבנק. אך ישנה גם דרך נוספת, שבסיסה היא להפוך את החיסכון לדרך חיים. זאת אומרת, להיות חסכניים בכל אספקט של חיי היומיום – החל מהצרכים הבסיסיים ביותר כמו קניות מזון בסופרמרקט, ועד מוצרי איפור וקוסמטיקה. קיבצנו עבורכם חמישה מדריכי חיסכון שפרסמנו כאן באתר HOOW, עם מגוון טיפים שימושיים כיצד לחסוך כסף בתחומים שונים:

1. מזון
כמה פעמים מצאתם את עצמכם זורקים מוצרי מזון שפג תוקפם, לפני שהספקתם ליהנות מהם? או אולי קופצים לסופרמרקט לקנייה קטנה, ויוצאים עם 2 עגלות עמוסות מוצרים שכלל לא תכננתם לקנות?  אם התרחישים האלה נשמעים לכם מוכרים, כנראה שאתם לא מתכננים את הקניות שלכם נכון – וחבל. במדריך הבא תמצאו טיפים לחיסכון בקניות בסופרמרקט – מה לעשות ומה לא לעשות. היכנסו למדריך המלא:
לחסוך בקניות בסופרמרקט: 12 טיפים

2. חשמל
קבלו חדשות מחשמלות: אפשר לחסוך כסף על חשמל, גם בלי לשבת לבד בחושך, עם סוודר. החל מכיבוי מוחלט של מכשירים חשמליים שאינם בשימוש, עבור בקיצור זמן המקלחת ועד כביסה בטמפרטורות נמוכות – במדריך הבא תמצאו כמה טיפים פשוטים ליישום, שאם תקפידו עליהם תוכלו לחסוך כמה שקלים מדי חודש. בטווח הארוך, שקלים אלה יכולים להסתכם לסכומים משמעותיים מדי שנה.
לחסוך בהוצאות החשמל – 10 טיפים ששווים כסף 

3. דלק
הפחתת המשקל במכונית על ידי ריקון תא המטען, הקפדה על לחץ אוויר תקין בגלגלים, חנייה בצל, תכנון נכון של הנסיעה בשעות מסוימות ובעזרת תוכנות ניווט – אלה הם רק חלק מהטיפים השימושיים המחכים לכם במדריך המפורט הבא, לחיסכון בדלק. שימו לב כי הכתבה מחולקת לשלושה עמודים, אז לחצו על מספר העמוד הבא בתחתית הכתבה, כדי לא לפספס אף טיפ!
איך לחסוך על דלק – 30 טיפים לנהגים

 4. בגדים
שוב הלכתם לקניון במטרה לקנות נעליים, וחזרתם עם שלוש חולצות וכובע? חשבון האשראי "מפתיע" אתכם בכל חודש מחדש, עם חיובים על פריטים שכבר שכחתם שקניתם? תתפלאו לשמוע – אבל אפשר לחסוך כסף על בגדים, ועדיין להישאר באופנה. ולא, זה לא אומר שצריך להפסיק ללכת לקניון או לרשתות האופנה שאתם אוהבים, אלא רק לשנות כמה הרגלים ישנים, ולאמץ כמה חדשים. היכנסו למדריך האופנתי שלנו:
איך לחסוך בקניית בגדים – טיפים לחובבי האופנה

5. איפור וקוסמטיקה

רוב הבנות שבחבורה יסכימו שאיפור זה כיף גדול, אבל בהחלט לא עסק זול. למרות זאת, יש מה לעשות על מנת לצמצם את ההוצאות על איפור ומוצרי טיפוח. החל מניצול נכון של המוצרים עד תום, עבור במוצרים המתאימים למספר שימושים ועד מעבר למותגים פחות יקרים – אלה כמה מהעצות שימושיות לבנות המין היפה, שיעזרו לכן לחסוך כסף על איפור – בלי לוותר עליו. היכנסו למדריך המלא:
איך לחסוך כסף על איפור וקוסמטיקה

ראו גם:

>>איך לעשות כסף מהתחביב שלכם
>>איך לאכול בריא בלי לפשוט את הרגל

מאמר זה הינו אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ משום סוג

אהבתם את המאמר? שתפו

פייסבוק
ווטסאפ
טוויטר
טלגרם