איך לאפר עיניים קטנות: 10 טיפים

איך לאפר עיניים קטנות – ולגרום להן להיראות גדולות יותר? בעזרת איפור נכון, שמאיר את העין ו"מאריך" אותה מצד אחד, ויוצר ניגוד כהה מצד שני,  ניתן לייצר בקלות אשליה של עיניים גדולות יותר. במדריך זה אספנו כמה טיפים שימושיים, עם הפניות לסרטוני יוטיוב מומלצים בנושא וכן מספר מוצרי איפור שיוכלו לעזור לכן להגיע למראה המבוקש.

1. הסתירי את העיגולים השחורים מתחת לעיניים, כיוון שאלה גורמים לעיניים להיראות קטנות יותר. כדי להסתיר את העיגולים השחורים השתמשי בקונסילר מתחת לעיניים (ובהזדמנות הראשונה הציצי במדריך "איך להיפטר מעיגולים שחורים מתחת לעיניים").

2. טפחי את הגבות והסירי את השערות המיותרות, על מנת ליצור מרווח גדול ככל האפשר בין העין לגבה – בהתאם למבנה הפנים שלך, כמובן. כמו כן, את יכולה להשתמש במברשת גבות קטנטנה כדי לסרק את הגבות למעלה, וכן להדגיש אותן בעזרת עיפרון או צללית מיוחדת.

3. הניחי היילייטר (או צללית בהירה מאד) מתחת לעצם הגבה, על מנת להאיר את העין ולהעניק לה מראה פתוח יותר.

4. השתמשי בעיפרון עיניים לבן (או זהוב, או אפרסקי) על מעקה העין על מנת ליצור אשליה של עיניים גדולות יותר. אפשר גם להשתמש בעיפרון בהיר רק כדי לתחום את הזווית הפנימית של העין, מה שיעניק לה אשליה של אורך. בכל מקרה, עדיף להימנע מעיפרון עיניים שחור, כיוון שזה דווקא יקטין את העין.

5הניחי צללית בהירה (בצבע פנינה, ניוד או ורדרד) על כל העפעף, ובמיוחד בפינות הפנימיות של העין (הקרובות לאף). אפשר להשתמש בצללית עם מעט שימר, שיוסיף נצנוץ. לקצוות החיצוניים, השתמשי בצללית כהה קצת יותר, וטשטשי כלפי חוץ. הניגוד בין הגוונים השונים יעזור ליצור אשליה של עומק, ושל עיניים גדולות יותר.

6. השתמשי במעגל ריסים או בריסים מלאכותיים, אם את חשה איתם בנוח. ריסים מעוגלים "יפתחו" את העין, ויגרמו לה להיראות גדולה יותר.

7. לאחר השימוש במעגל הריסים, אל תשכחי להשתמש במסקרה, אותה יש להניח אותה מהשורשים ועד הקצה (ולא רק בקצות הריסים). את עודפי המסקרה הסירי בעזרת מברשת מיוחדת, ובכל מקרה אל תניחי יותר מדי, כדי לא ליצור גושים או מראה דרמטי מדי.

8. הניחי מעט מסקרה גם על הריסים התחתונים.

9. מסגרי את העין עם פס דק של אייליינר שחור, ורק לקראת הסוף (הקצה החיצוני) הגדילי את הפס, עד ליצירת כנף קטנה שתעניק לעין אשליה של אורך.

10. אם יש לך מברשת עיפרון דקה, תוכלי להשתמש בה על מנת לתחום בעדינות את העין עם אותה צללית כהה שהשתמשת בה לעפעף. יש להתחיל מהזווית החיצונית של העין, ולמשוך בעדינות גם מתחת למעקה העין, לכיוון האף.

ביוטיוב ניתן למצוא אינספור מדריכי וידאו רבים העוסקים בנושא זה,  מהם אהבנו במיוחד את המדריך המפורט הזה, וכן את המדריך הזה, בו תוכלו למצוא הדגמות לא רק למה כדאי לעשות כדי ליצור אשליה של עיניים גדולות יותר, אלא גם מה לא כדאי לעשות.
אספנו גם כמה דוגמאות למוצרי האיפור המוזכרים בכתבה, אותם ניתן לרכוש אונליין באתרי הקוסמטיקה השונים. כדי לראות את כל הפרטים והמחיר, פשוט עברו עם העכבר על תמונת המוצר, וכל הפרטים יופיעו למטה. כדי לעבור לחנות, פשוט הקליקו על הפריט המבוקש.  בהצלחה!

מאמר זה הינו אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ משום סוג

אהבתם את המאמר? שתפו

פייסבוק
ווטסאפ
טוויטר
טלגרם