איך לדעת אם הוא בעניין שלך: 9 סימנים

איך לדעת אם הוא בעניין שלך: נדלקת על מישהו, אבל אין לך מושג אם הוא בעניין שלך? נדמה לך שמישהו מביע בך עניין קצת יותר מהרגיל, אבל קשה לך להחליט אם הוא באמת מנסה להתחיל אתך או סתם נחמד אליך? הנה כמה סימנים שיעזור להחליט אם הוא בעניין שלך:

1. הוא תמיד בסביבה. כאשר מישהו בעניין שלך, הוא תמיד יחפש סיבות להיות בקרבתך. זה יכול להיות באמצעות חברים משותפים או תחביב משותף. אם בכל מקום שאת הולכת אליו את נתקלת בו, כנראה שזה לא במקרה.

2. הוא מסתכל עליך לעתים קרובות. אין כמו קשר עין כדי להעיד שמישהו מעוניין בך. את תופסת אותו לעתים בוהה בך? בכל פעם שאת מסתכלת עליו המבט שלו מופנה לכיוונך? אנחנו מוכנים להמר שהוא בקטע שלך.

3. הוא צוחק מהבדיחות שלך. גם המצחיקות, וגם אלה שקצת פחות. טוב נו, גם אלה שבכלל לא. אם הוא גורם לך להרגיש כאדם המצחיק והשנון ביותר בעולם, זה אומר רק דבר אחד – הוא בעניין שלך.

4. הוא מקניט אותך. טכניקת "משיכת הצמות" הישנה והטובה. אם הוא מסתלבט עליך קצת, ברוח טובה, ייתכן מאד שהוא פשוט מנסה להשיג את תשומת לבך.

5. הוא מציע עזרה. הוא התנדב לעזור לך בשיעורי הבית? בעבודה לאוניברסיטה? עם המצגת לעבודה? יכול להיות שהוא סתם נחמד. אבל יכול מאד להיות שזו דרכו להעביר לך מסר שהוא מעוניין בקרבתך.

6. הוא מציע לך חברות בפייסבוק / עוקב אחריך באינסטגרם / טיקטוק. זוהי דרך מצוינת לומר באלגנטיות שהוא מתעניין בך, רוצה לדעת עליך יותר וגם לצ'וטט אתך בעתיד.

7. הוא שם לב לפרטים. הסתפרת? לבשת חולצה חדשה? הוא זוכר את שם הספר האהוב עליך? זה לא מובן מאליו.

8. הוא מחמיא לך. אם הוא לא רק שם לב לפרטים, אלא גם מחמיא לך על התספורת או הבגד החדש, זה בהחלט יכול להיות סימן לכך שהוא בעניין שלך.

9. הוא מנסה לעורר את קנאתך. מדבר עם בנות אחרות, ובזווית העין מציץ עליך, לוודא שאת רואה? זה אולי יישמע כמו היגיון עקום, אבל יש גברים (ונשים, כמובן), שסבורים שזו דרך יעילה למשוך תשומת לב של הצד השני. אם הוא מסתכל עליך תוך כדי פלירטוט עם מישהי אחרת, ייתכן מאד שהוא מעוניין דווקא בך ולא בה.

מאמר זה הינו אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ משום סוג

אהבתם את המאמר? שתפו

פייסבוק
ווטסאפ
טוויטר
טלגרם