איך לדעת אם היא בעניין שלך: 7 סימנים

איך לדעת אם היא בעניין שלך:  מרגיש פרפרים בבטן בכל פעם שהיא עוברת לידך? נדמה לך שהיא מחייכת אליך יותר מהרגיל, אך מתקשה להחליט אם היא מפלרטטת אתך או סתם נחמדה? ובקיצור, מתלבט אם לעשות את הצעד הראשון או לא? הנה כמה סימנים שעשויים לרמוז על כך שהיא בעניין שלך:

1. היא (כל הזמן) מגניבה מבטים. אין כמו קשר עין כדי להעיד שמישהי מעוניינת בך. אתה תופס אותה בוהה בך לעתים קרובות? בכל פעם שאתה מסתכל עליה המבט שלה מופנה לכיוונך? זה כנראה אומר משהו – שהיא בעניין שלך.

2. שפת הגוף שלה מסגירה אותה. נערות ביישניות אולי לא יגידו לך בצורה מפורשת שהן בעניין, אך שפת הגוף שלהן עשויה להסגיר אותן. למשל: היא מרוכזת בך ושומרת על קשר עין רציף כשאתם מדברים (ולא מסמסת תוך כדי שיחה, למשל), היא משחקת בשיער תוך כדי שיחה, מצחקקת בעצבנות, מתקרבת או רוכנת לעברך – כל אלה עשויים להצביע על כך שהיא בעניין.

3. היא פונה אליך בכל סוגיה. אם היא פונה אליך בשאלות קצת טריוויאליות לעתים קרובות או "שוכחת" פרטים מסוימים, זה כנראה לא כי אבד לה הזיכרון זמנית או שאינה יודעת לחפש בגוגל בעצמה, אלא פשוט כי היא מחפשת תירוץ לפנות אליך וליצור שיחה. 

4. היא צוחקת מהבדיחות הכי טיפשיות שלך. ובעצם, גם מאלה שבכלל לא מצחיקות. במלים אחרות, אם אתה מרגיש בסביבתה כמו האדם השנון והמבריק ביותר בעולם, זה כנראה אומר משהו.

5. היא משתתקת בפתאומיות כשהיא עם חברות, ואתה עובר בסביבה. כן, יכול להיות שהן בדיוק דיברו על נושא "של בנות", ולא רצו שתקשיב. מצד שני, יכול להיות שהן בדיוק דיברו… עליך.

6. אתה נתקל בה במקומות לא צפויים. אם אתם חולקים אותו חוג חברים או מסגרת חברתית כלשהי, סביר להניח שתיתקלו אחד בשני במקומות מסוימים. אך אם אתה נתקל בה במקומות פחות צפויים (למשל, ביציאה מאימון כדורגל או בהופעה של זמר שאתה אוהב, אך מעולם לא שמעת אותה מדברת עליו), יכול להיות שהיא מנסה להתאים את עצמה לעיסוקיך, על מנת שתיתקלו זו בזה "במקרה".

7. היא הולכת סחור סחור. היא רוצה להגיד לך משהו, אבל לא מצליחה להגיע לפואנטה? מדברת בחידות? אולי כועסת או זורקת הערות ציניות, אבל אתה לא מצליח להבין למה? יכול להיות שהיא מאוכזבת קלות, אבל לא יודעת איך להגיד לך את זה בלי לחשוף את רגשותיה. למשל, אולי שכחת שקבעתם משהו, ויצאת לבילוי אחר? אולי שכחת את יום ההולדת שלה, או שהיא ציפתה שתתקשר לאחל לה חג שמח? אולי היא זרקה לך רמז, שעבר מעל ראשך? האכזבה הזאת עשויה להצביע על כך שהיא מעוניינת בך.

מאמר זה הינו אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ משום סוג

אהבתם את המאמר? שתפו

פייסבוק
ווטסאפ
טוויטר
טלגרם