איך להתנשק בפעם הראשונה: כל מה שצריך לדעת

איך להתנשק בפעם הראשונה: בסרטים זה נראה כל כך קל ורומנטי. בחיים, נשיקה ראשונה עלולה להיות מביכה ומבלבלת. אז איך יודעים מתי להתנשק בפעם הראשונה? מה צריך לעשות בנשיקה הראשונה? ואיך יודעים אם הצד השני בכלל מעוניין? אם גם אתם שאלתם את עצמכם את השאלות הללו, הנה מדריך קצר שהכנו במיוחד עבורכם.

1.הקפידו על נשימה רעננה. אכלתם? עישנתם? קחו מסטיק או סוכריית מנטה לפני שאתם עושים את הצעד. אינכם רוצים שהזיכרון החזק ביותר של הפרטנר/ית שלכם מהנשיקה הראשונה יהיה ריח של בצל.

2. מצאו את הרגע הנכון. זה יכול להיות רגע לפני שנפרדים, או בכל רגע אחר שבו אתם חשים קירבה – ונמצאים לבדכם. נשיקה ראשונה היא רגע אינטימי, שלא כדאי לחלוק עם העולם במקום ציבורי מדי.

3.הרגישו את השטח. לפני שמסתערים בנשיקה ראשונה כדאי לגשש בעדינות ובאלגנטיות, ולברר האם הצד השני מעוניין. אתם יכולים לעשות זאת על ידי פלרטוט, ליטוף קל של השער או (אם רוצים ללכת על בטוח) לומר "בא לי לנשק אותך". בחנו את התגובה: האם היא או הוא מפלרטטים חזרה, או נרתעים? אם אתם חשים היענות, לכו על זה. אם אתם חשים רתיעה או דחייה, עצרו שם באותו רגע ואל תלחצו. ייתכן שהפרטנר שלכם צריך עוד קצת זמן, או שאינו מעוניין.

4. קיבלתם אור ירוק? מצוין. קרבו את פניכם לפני בן / בת הזוג באטיות, לקראת מגע השפתיים.

5. בלעו את הרוק. אינכם רוצים "לרחוץ" את פניו של הפרטנר.

6. הטו מעט את הראש, כדי למנוע התנגשות אף-באף.

7. רגע לפני שהשפתיים נוגעות, עצמו עיניים.

8.  התחילו את הנשיקה בשפתיים סגורות, והשאירו אותן צמודות לכמה רגעים. נשיקה ראשונה לא בהכרח חייבת להיות "צרפתית". היא יכולה להיות רכה ועדינה גם עם השפתיים בלבד, או עם נגיעה קלה של הלשון בשפתיו של בן / בת הזוג.

9. דעו מתי לעצור. נשיקה ראשונה לא צריכה להימשך יותר מכמה רגעים. היא אמורה להיות קצרה ומתוקה – ולהשאיר טעם של עוד.

10אל תשלחו ידיים לשום מקום מתחת לקו הצוואר. ליטוף עדין של השער או של הצוואר יתקבל בברכה, מעבר לכך, בנשיקה הראשונה, אתם עלולים להיתפס כאגרסיביים.

מאמר זה הינו אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ משום סוג

אהבתם את המאמר? שתפו

פייסבוק
ווטסאפ
טוויטר
טלגרם