איך ליצור את הפרופיל המושלם באתר היכרויות

החלטתם לפתוח חשבון באתר היכרויות אבל נתקעתם בשלב יצירת הפרופיל? אתם לא לבד – אנשים רבים המנסים את מזלם באתרי היכרויות נתקעים בשלב הפרופיל, מתקשים להחליט איזו תמונה להעלות, איך לתאר את עצמם בצורה קולעת ובקיצור – איך ליצור פרופיל שישקף אותם נאמנה וידגיש את היתרונות שלהם. הנה כמה עצות שאספנו עבורכם ליצירת פרופיל מוצלח באתר היכרויות – החל מהתמונה ועד כתיבת התוכן. בהצלחה!

בחירת תמונה באתר היכרויות

1. בחרו תמונת פנים ברורה. מכירים את אלה שמעלים תמונה של הכלב? או את אלה שמחליטים שמספיק לראות רק את העיניים, ומעלים קלוז-אפ של מבט חודר? אז אתם לא רוצים להיות כאלה. תמונה שווה אלף מלים, ובאתר היכרויות לעתים קרובות היא הסנן הראשוני של החברים באתר, או במלים אחרות מה שיגרום להם להיכנס (או לא להיכנס) לפרופיל שלכם. אם אתם מעלים תמונה שבה לא לא רואים אתכם כלל, או שרואים אתכם מרחוק ולא בבירור, הדבר עלול לעורר חשד שיש לכם משהו להסתיר.  אם חשוב לכם מאד להציג את הכלב שלכם, למשל, תוכלו לעשות זאת כמובן, בתמונות נוספות, אך לתמונה הראשית בחרו תמונה שבה אתם במרכז.

2. הקפידו על תמונה עדכנית. כלומר, מששת החודשים האחרונים פלוס מינוס. אם אין לכם אחת כזאת – צלמו אותה במיוחד. תוכלו להעלות סלפי מושקע (הציצו במדריך הזה אם אתם צריכים טיפים לצילום הסלפי המושלם), או בקשו מחבר שיצלם אתכם.

3. אל תגזרו את עצמכם מתמונה אחרת. לא משנה כמה מושלם יצאתם בתמונה עם אנשים אחרים, לגזור את עצמכם או "למחוק" את האנשים הנוספים בתמונה אף פעם לא נראה טוב. גם אם הצטלמתם עם אמא או עם הדודה, אנשים שלא מכירים אתכם עשויים לחשוב שמחקתם מהתמונה את החבר/ה שלכם לשעבר, וזה, כאמור, לא נראה טוב. הימנעו גם מהעלאת תמונה שבה אתם נראים עם אנשים רבים אחרים – ובמיוחד עם בני המין השני. לא משנה אם העלתם תמונה תמימה לחלוטין עם אחותכם, האדם מצידו השני של המסך עלול בקלות לטעות ולחשוב שמדובר בחברה לשעבר – וזה לא המסר שאתם רוצים להעביר.

4. הוסיפו כמה תמונות. לאחר שבחרתם תמונת פרופיל ברורה ועדכנית, אתם יכולים להוסיף כמה "תמונות אווירה". כלומר, תמונות שיחשפו עוד פרטים עליכם, ובאותה הזדמנות יתנו לדייטים הפוטנציאלים עוד כמה זוויות מבט עליכם. למשל: תמונה עם חיית מחמד אהובה, תמונה עם גיטרה, תמונה תוך כדי ספורט וכו'.

5. חייכו. כי אין יותר טבעי ונעים מזה. כל פרצוף אחר שתנסו לעשות (רציני, סקסי, מתוחכם) עלול להיראות מלאכותי (במקרה הטוב) ומגוחך (במקרה הרע).

כתיבת הפרופיל באתר היכרויות

6. כנות – לפני הכל. אז אתם נראים צעירים בחמש שנים לפחות מגילכם האמיתי. מצוין. אבל זו לא סיבה לשקר באשר לגילכם. כך גם לגבי מידות הגוף – גובה, משקל וכו'. בסופו של דבר, האמת תתברר במוקדם או במאוחר (ובדרך כלל מוקדם יותר מאשר מאוחר) – אז מה הטעם? מערכת יחסים שמתחילה בשקר לא מסמנת טובות לעתיד, ובנוסף – הדבר יצייר אתכם כחסרי ביטחון או כמי שלא מרגישים בנוח עם עצמם. לא חבל?

7. הימנעו מקלישאות. מי מאיתנו לא אוהב את החיים? מי לא מחפש את החצי השני (מבין האנשים שמבקרים באתרי היכרויות)? הקלישאות הללו כל כך שחוקות, שהן כבר נשמעות כמו סוג של פרודיה. מעבר לזה, הן לא אומרות שום דבר בעצם אודות הכותב. נסו להימנע מקלישאות כאלה ככל הניתן, ולמצוא משהו שמתאר אתכם בצורה הטובה ביותר.

8. שמרו על טון חיובי. אל תספרו סיפורי אלף לילה ולילה על האקס שלכם (זה ממש לא המקום והזמן), או תכתבו דברים בסגנון "לא מאמין שאני באתר היכרויות", או "לא מאמין שייצא מזה משהו, אבל ננסה".

9. אל תפסלו קבוצות שלמות של אנשים. נכון, כמעט לכל אחד מאיתנו יש "דיל ברייקר" – אותו עניין שעליו אנחנו לא מוכנים או יכולים להתפשר בשום אופן. נושא כזה יכול להיות עישון, אלרגיה לבע"ח וכו'. אבל מעבר לנושאים מהותיים מהסוג הזה – נסו לא להכריז שאתם מעוניינים להכיר "רזות בלבד", "גבוהים בלבד" וכו'. הדבר עלול להציג אתכם כמתנשאים.

10. אל תחפרו. אף אחד לא אוהב לקרוא מגילות, והדבר גם עלול לשדר מסר שאתם מרוכזים מאד בעצמכם. ספרו בקצרה על חייכם, על הדברים שאתם אוהבים לעשות, אם יש לכם חיות מחמד ומה אתם מחפשים. את כל השאר תוכלו לשמור לשיחה בטלפון / פגישה.

מאמר זה הינו אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ משום סוג

אהבתם את המאמר? שתפו

פייסבוק
ווטסאפ
טוויטר
טלגרם