איך לצייר חתול: 5 סרטונים ללימוד עצמי צעד אחרי צעד

איך לצייר חתול

איך לצייר חתול: חתולים. אפשר לאהוב אותם, אפשר לשנוא אותם – אבל אי אפשר להישאר אדישים אליהם. אם גם אתם, כמונו, מעריצים את היצורים האציליים והמשופמים ורוצים ללמוד כיצד לצייר אותם, הגעתם למקום הנכון.

אם אתם עושים את הצעדים הראשונים בתחום הציור, רצינו רק לומר ולהרגיע אתכם שציור הוא מיומנות שכל אחד יכול ללמוד, והיא גם כזו שמשתפרת בתרגול! לכן, כל העניין הוא רק להשקיע זמן ולהתמיד. ובסופו של דבר, ההשקעה משתלמת. כי מבין כל הכישורים שיכולים לשפר את החיים, ציור הוא אחד השימושיים ביותר. ציור ממש יכול לעזור לכם לראות את הדברים באור חדש. זו גם דרך נהדרת לעבד מידע במוח.

הצעד הראשון לציור טוב הוא ללמוד כיצד לצייר צורות בסיסיות. ישנן 7 צורות בסיסיות המהוות בסיס לציור כמעט כל אובייקט שאתם יכולים לדמיין. ברגע שאתם יכולים לצייר את הצורות האלה, אתם יכולים לצייר כמעט כל דבר. 7 הצורות הבסיסיות הללו הן הקוביה, מנסרה משולשת (פירמידה), חרוט, תיבה מלבנית, עיגול, אליפסה וכדור. עוד טיפים לציור למתחילים אתם יכולים למצוא במדריך שלנו "איך לצייר: אתרים מומלצים למתחילים", בו תמצאו אתרים לציירים מתחילים, שילמדו אתכם לצייר ציורים פשוטים צעד אחרי צעד.
וכעת, לסרטונים! מתוך סרטוני הדרכה רבים שעוסקים בציור באתר YouTube, בחרנו לכם בקפידה חמישה סרטונים שאהבנו, שילמדו אתכם לצייר חתול צעד אחרי צעד. אז פנו לעצמכם קצת זמן, הצטיידו בניירות ובעפרונות, ופשוט התחילו לצייר. מיאו!

1. לצייר חתול בעזרת צורות
הזכרנו קודם שהבסיס לציור הוא צורות בסיסיות. הסרטון הזה מדגים זאת בצורה הטובה ביותר, ובסופו כבר תוכלו לצייר לבד חתול מתוק:

2. לצייר חתול טאבי
מדריך שילמד אתכם לצייר חתול טאבי מפוספס, צעד אחרי צעד, בעזרת עיפרון. שימו לב כי יוצר הסרטון ממליץ לעצור את הסרטון אחרי כל שלב, וכן להקפיד על שימוש עדין בעיפרון (בלי הפעלת לחץ)  בקווי המתאר, על מנת שיהיה קל למחוק אותם אחר כך.

3. לצייר חתלתול
אם יש דבר אחד מתוק יותר מחתול, הרי הוא… חתלתול. הסרטון הבא ילמד אתכם כיצד לצייר חתלתול ריאליסטי וחמוד במיוחד:

4. לצייר עין של חתול
בסרטון הבא תלמדו לצייר עין ריאליסטית של חתול. התוצאה המתקבלת מרהיבה ואמיתית באופן כמעט מפחיד:

5. לצייר את הלו קיטי
אי אפשר לסיים מדריך על ציור חתולים בלי להזכיר את החתולה המפורסמת בעולם, הלא היא קיטי. הסרטון הבא ילמד אתכם איך לצייר את הלו קיטי בקלות, שלב אחר שלב:

מאמר זה הינו אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ משום סוג

אהבתם את המאמר? שתפו

פייסבוק
ווטסאפ
טוויטר
טלגרם