איך לצייר: אתרים מומלצים למתחילים

תמיד רציתם לדעת איך לצייר, אבל לא היה לכם זמן או כסף להשקיע בכך? למרבה המזל, בעידן האינטרנט אנחנו יכולים ללמוד לצייר אונליין – בלי לצאת מהבית ולגמרי בחינם.  הנה כמה אתרים שיעזרו לכם לעשות את הצעדים הראשונים בתחום הציור. הצטיידו בנייר, עפרונות, צבעים או רק זמן פנוי – וצאו לדרך:

 1. Drawing Now

אחד האתרים הגדולים והמושקעים ללימוד ציור ברשת. האתר כולל לא רק מדריכים דמויי וידאו שמלווים אתכם צעד אחרי צעד, אלא גם מספק לכם בד ציור וירטואלי שתוכלו להתאמן עליו בהתאם להוראות. מומלץ וכיפי, ועם קצת עזרה ממבוגרים – מתאים גם לילדים.

2. Art Is Fun

באתר הזה תמצאו מדריכים לרישום ולציור, וכן מאמרים מפורטים בטכניקות ובחומרי גלם שונים. יש גם מדריך לקניית הציוד המתאים, ואפשר גם לקנות חוברות עם דוגמאות יפהפיות לצביעה בבית בכ-12 דולר. כיוון שמדובר באתר עמוס טקסט באנגלית, הוא פחות מתאים לילדים.

3. DragoArt

אתר צבעוני ומדליק שכולל מגוון רחב של דמויות – ריאליסטיות ופנטסטיות – ומסביר בעזרת איורים מפורטים כיצד לצייר את הדמות המוצגת שלב אחרי שלב. האתר אמנם באנגלית אך הוא עשיר בתמונות, כך שעם קצת עזרה גם ילדים יוכלו להסתדר בו נהדר.

4. Ababasoft

אתר לא מתוחכם במיוחד, שנראה כמו אוסף ארוך של לינקים. האתר מתמקד בעיקר במשחקים, אך כולל גם מתחם מיוחד ללימוד ציורים פשוטים ובסיסיים, בעזרת איורים שלב אחר שלב. הציורים עצמם פשוטים ומתאימים לילדים, אך ייתכן שהם יתקשו להסתדר עם האנגלית.

מאמר זה הינו אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ משום סוג

אהבתם את המאמר? שתפו

פייסבוק
ווטסאפ
טוויטר
טלגרם