איך לשרוף 100 קלוריות בלי להרגיש

לשרוף קלוריות בלי להזיע בחדר כושר? תתפלאו, יש דבר כזה. ואנחנו לא מדברים כמובן על הקלוריות (אנרגיה) שהגוף שורף ממילא במהלך היום, אלא על עוד 100 קלוריות אקסטרה שאנחנו יכולים לשרוף מדי יום, בפעילות יומיומית לחלוטין. למשל:

1. לנקות את הבית. אחרי חצי שעה של ניקיון יסודי, לא רק תיהנו מבית נקי ונעים, אלא גם תיפטרו מ-100 קלוריות. ניקיתם שעה? שרפתם 200 קלוריות. כל הכבוד!

2. לבשל. לקלף, לחתוך, להעמיד סירים, לערבב, לתבל, להגיש, לסדר את השולחן – 40 דקות של בילוי במטבח ישרפו לכם 100 קלוריות לפני הארוחה.

3. לעלות במדרגות. בבית, במשרד, בקניון ובעצם בכל מקום. ותרו על המעלית, ועלו במדרגות 10 דקות בכל יום.

4. ללכת לקניות. קניות באינטרנט זה כיף, אבל אם תסתובבו בסופר או בקניון ותעמיסו מצרכים (או תמדדו בגדים) במשך 45 דקות, תשרפו 100 קלוריות בלי להרגיש. סחבתם את הקניות במדרגות, וסידרתם הכל במקום? שרפתם עוד כמה קלוריות טובות.

5. לעמוד. אתם עובדים תשע שעות ביום? עשו לכם הרגל: כל שעה קומו מהכיסא לעשר דקות. זה לא רק בריא למתוח את השרירים, זה גם ישרוף לכם כ-100 קלוריות ביום עבודה בלי שתרגישו.

6. ללכת תוך כדי שיחת טלפון. יש לכם שיחה ארוכה? במקום לנהל אותה במשרד או בסלון, צאו החוצה, או טיילו הלוך ושוב במשרד. לכו ברגל כ-25 דקות, ותיפטרו מ-100 קלוריות. מנהלים את השיחה אחרי יום העבודה? קחו את הכלב לטיול באותה הזדמנות, ותהרגו שתי ציפורים במכה אחת.

7. לשטוף את האוטו. שטיפת המכונית בדלי מים וסבון היא דרך נהדרת לחסוך במים ובכסף. אם תעשו גם וקס בעצמכם, תשרפו כמעט 200 קלוריות.

8. לגהץ בגדים. שעה של גיהוץ (בעמידה כמובן) לא רק יחסוך לכם כסף (במקרה שנתתם את הבגדים למכבסה), אלא גם ישרוף לכם קלוריות בלי להתאמץ.

9.לעשות פן. לא במספרה, כמובן – אלא לבד בבית. התוצאה הסופית אולי תיראה קצת פחות מקצועית אבל הי – גם תחסכו כסף וגם תשרפו אנרגיה.

10. לעשות סקס. במשך שעה – וכל מילה נוספת מיותרת.

מאמר זה הינו אינפורמטיבי בלבד, ואינו מהווה ייעוץ משום סוג

אהבתם את המאמר? שתפו

פייסבוק
ווטסאפ
טוויטר
טלגרם